En KapSamLı Fan CluB SiTeSi ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En KapSamLı Fan CluB SiTeSi ..

°•.♥.•°Fan CluB°•.♥.•°

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Kolo^M
● уєηι üує ●
● уєηι üує ●

-NeRDeN- :
-Grup Hepsi- :

Statü:

İLeTi$im

KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Vide
MesajKonu: KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 12:28 pm

Merhaba canlar...

Uzun zaman sonra nihayet sizlere birkaç kelam karalayacağım inşaallah...

Herşeyden önce İnziva albümüne göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim orijinal albüm alarak beni desteklemeniz sırtım dik olarak durmama azami yardımcı oldu...Ben bu bakımdan şanslıyım çünkü birçoğunuz İnziva albümünde koluma girdi...Meyvelerim beğenildi ben de 1 yılda yetiştirdiğim meyvelerin sevilmesine sevindim...Yaradan güç verdikçe daha iyisi için üretime devam ediyoruz...

Albümün ilk klibi ''Bir Dilek Hakkı'' videosu açıkçası tahminimden fazla izlendi,klip benim çok içime sinen bir iş oldu zaten içime sinmeyen hiçbirşeyi sizle tanıştırmaktan hoşlanmıyorum..Klipteki maskelerin ne anlam ifade ettiği biraz soru işareti yarattı..Müzikte son dönemde artan kirliliğe atfen böyle bir tema üzerine gittik müzisyen arkadaşlar herşeyi canlı çaldı emek verilmiş bir klip oldu sonucu da hoş oldu...Şuanda Zor İş adlı parçanın videosunun montajı sürüyor umarım yakında izler keyifleniriz...Ben de bizlerden yeni birşeyler bekliyorum tıpkı sizler gibi...yeni kan,taze kan iyi geliyor..

Ve turneyi de gözünden vurduk...
2008 turnesi macerasını da hayırlısıyla sonlandırdık Kocaeli ile çok güzel bir giriş yaptık turneye..Şarkılarıma edilen eşliğin dozajı beni çok sevindirdi yine tahminimin üzerinde eğlendim,çünkü sizler eğlendiniyordunuz bunu görmek herşeye bedel..ardından Sakarya muhteşemdi bu turnenin yıldızıydı.Takiben Konya ve Kayseri her yılki güzelliğini yine korudu,Mevlana şekeri,Mevlana vesairesi derken 2 kişi gidip 3 kişi döndük sankiKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] SmileKonya ve Kayseri halkına teşekkürler bizi çok sıcak karşılıyorlar her sene...Antakya ve Gaziantep macerasına gelince yine sizlerle muhteşem bir uyum içinde seti sonlandırmak bana ödül gibi geldi çünkü Türkiye kocaman bir ülke ve ulaşabildiğimiz her ilde sevgisini en içten şekilde gösteren,şarkılarımıza eşlik eden sizler ve sizin halleriniz benim ödülüm.Bundan daha güzel bir ödül olamaz...Etki-tepki yerini muhafaza etti çok şükür..

Ve İzmir turnenin en coşkulu şehri idi.Yılın konseri tebriği İzmir'e... Download bölümünde kaliteli olmasada 26 dakikası verilmiş ne kadar mutlu olduğum belli çok teşekkürler İzmir işte konser işte ezber işte siz+biz=Rap...
İzmir'den yola çıktık Muğlaya vardığımızda hayal kırıklığı yaşadık salonda ''a'' deseniz 4 saniye a sesinin yankıları sürüyordu...Bodrum konseri iptali nedeniyle en yakın yer olarak Muğla'nın turneye girmesini çok istemiştim çünkü hevesin kursakta kalması ne demek bilirim bunu hemen telafi etmek istedik fakat 2.ye böyle birşey oldu artık kısmet diyelim inşaallah başka bahara...

Ankara'ya gelince en kalabalık turne konseri olmasına rağmen heyecan bakımından sönük kaldı...Bu bizi şaşırttı...Sago sahnedeykense sanki bayanların sesi erkekleri bastırmıştı benim açımdan da Ankara'nın bayanları bu yıl beylerine nazaran daha coşkuluydu beyler darılmasın ama onlarında hakkını yiyememKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smile

Rize'ye gitmek çok istediğim birşeydi ve o da nasip oldu çok şükür gerçekten kültürlerini yaşıyorlar sokaklarda hep horon sesleri vardı bpmleri hayli yüksekKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smile 9 olduktan sonra ise tek bir çıt çıkmadı..konser de çok güzeldi elbet Rize'de de herkes ışıl ışıldı...nihayet bu sene Rize halkıyla da buluşabildik,çaylarını içebildikKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smile

Rize'den Samsun'a 4-5 saatlik yolu 9 saatte gittik arabada oturmaktan kendimi cenin gibi hissetmeye başladım 2 kere lastiğimiz patladı ama niye patladı söyleyeyimKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smile
Dedim ki şoföre kaç saattir abi yolumuz? dedi 4-5 saatte gideriz dedim aman abi inşaallah de,tabi inşaallah dedi..Yılmaz abinin telefon çaldı sesçi arkadaşlar aradı kalacakları otelin adını sordular Yılmaz abi de siz gidin bunları düşünmeyin biz zaten sizden önce varırız dedi kapattı ..Abi dedim inşaallah de Allah korusun birşey olur varamayız falan Yılmaz abi demez mi bunun inşallahı maşaallahı yok 4 saate varırızKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smile)) oldu 4 saat 9 saat 2 kere lastik patladı ses sistemi araca yüklü olduğundan kroki aracı kaldırmadı dağ başına servis saatler sonra geldi vs.şükür ki 2. patlak Samsun sınırında peydah oldu da bir araçla otele vardık biraz dinlenip soundcheck konser ...
Samsun toprağım:
Artık nüfus cüzdanımda benim de Samsun yazıyor bu nedenle bu seferki gidişimde Samsun'a daha alışık gittimKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] SmileKonser boyunca en öndeki kilolu arkadaşa takıldım şarkılarımı söylüyor gibi yapıyordu ama bilmiyordu çok sevimliydi yaptığı şey antipatik gelmiyordu ve Samsun için yine kızlar benim setimde başroldeydi onları tebrik ediyorum tabi ki beyleri de söylememe gerek yok sanıyorumKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] SmileTüm Samsunlulara misafirperverlikleri için ayrıca teşekkürler... Sago'nun annesi Almanya'da olduğundan onunla görüşemesek de babamızla ve kardeşimizle sohbetleşebilmek bize iyi geldi...Laedri ve Savaşı çok özlemiştim kısa da olsa muhabbetleştik,özlem giderdik

Derken benim beden iflas etti ve hasta oldum Eskişehir ve Bursa'ya çok istememe rağmen gidemedim,o gün ve gece çok sıkıldım konserde olmak istedim neyseki Mira bana eşlik etti bugüne kadar dişi sandığımız erkek kedimiz Mira'dan bahsediyorumKoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Smileve Sago elinde sizlerden gelen hediyelerle döndü ah şu hediyeler..mektuplar...Güller yare sevgi kanıtı bizim elde papatya misali öylece mahçup kalıyoruz keşke hepsine karşılık o an bir karşılık verebilsek bizler ancak yeni parçalar hediye edebiliyoruz...turne boyunca gerek Yılmaz abi ile gerekse sahneye atarak ulaştırmaya çalıştığınız mektuplarınızı,en ufak iğnenizi dahi aldık bu konuda içiniz rahat olsun hepsi bize ulaştı, bizi çok mahçup ettiniz yine...

Benim için çok güzel bir 2008 yılı turnesi oldu,alkışlanması gereken sizlersiniz ahali gösterdiğiniz coşku ve sevgiye teşekkürden başka elimizden ne gelir?...

yakında Kolostrofobi Ep ile geliyorum bekleyin...

Kolera
...Kolo...
SuPersTar
Miss.Rybak
%110 Emma & AlexanDer Fanı Prenses Admin [Tuqce]
%110 Emma & AlexanDer Fanı Prenses Admin [Tuqce]
SuPersTar

-NeRDeN- :
-Grup Hepsi- : Gülçin

Statü:

İLeTi$im
http://www.sanalhogwarts.yetkinforum.com

MesajKonu: Geri: KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 12:30 pm

Very Happy
Seviyorum bu kızı xD
Kolo^M
● уєηι üує ●
● уєηι üує ●

-NeRDeN- :
-Grup Hepsi- :

Statü:

İLeTi$im

MesajKonu: Geri: KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ] Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 12:31 pm

Bned eseviyorum hatta aşığım ne kadar ortak yanımız var senle tuje xD

KoLera Turne Hakkında Konuşuyor [ 5 AraLık ]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası